Rynki

otoPraca.pl klientem dotPR

Agencja dotPR rozpoczęła działania wizerunkowe, dla serwisu ogłoszeń o pracę Grupy Allegro ? otoPraca.pl. Zadaniem dotPR jest kształtowanie relacji z mediami, prowadzenie w sieci dialogu

Agencja dotPR rozpoczęła działania wizerunkowe, dla serwisu ogłoszeń o pracę Grupy Allegro ? otoPraca.pl. Zadaniem dotPR jest kształtowanie relacji z mediami, prowadzenie w sieci dialogu z użytkownikami serwisu oraz budowa widoczności marki w Internecie.

W tym celu agencja opracowała i wdrożyła w życie między innymi koncepcję bloga firmowego serwisu otoPraca.pl, który w zabawny i przyjazny sposób, przeprowadza użytkowników przez kolejne zagadnienia związane z szukaniem zatrudnienia. Jednocześnie prowadzone są działania mające na celu zbudowanie widoczności serwisu w mediach zainteresowanych tematyką rekrutacji i rynku pracy.

– Mieszanka tradycyjnych działań PR i aktywności w nowych mediach, pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału drzemiącego w obu typach kanałów ? mów Krzysztof Skowronek z dotPR, zarządzający działaniami dla otoPraca.pl.

dotPR ? agencja public relations wyspecjalizowana w działaniach komunikacyjnych w Internecie, w tym szczególnie w tzw. nowych mediach (serwisy społecznościowe, mikroblogging, etc). Przewagą konkurencyjną dotPR jest również wykorzystywanie rozwiązań technologicznych w obszarze tradycyjnego public relations. Agencja obecna na rynku od początku 2008 roku wspierała wizerunkowo m.in. takich klientów jak HBO, Grupa Allegro, Kolporter S.A., ESKK, Exide/Centra, GG Pro (Livechat Software) czy Delikatesy internetowe A.pl. Specjaliści agencji prowadzą także szkolenia z zakresu wykorzystania technik PR w Internecie.

otoPraca.pl – to serwis ogłoszeń o pracę stworzony przez Grupę Allegro. Jest funkcjonalny i prosty w obsłudze. Dzięki praktycznym narzędziom, takim jak kreatory dokumentów rekrutacyjnych, pomaga kandydatom profesjonalnie przygotować się do procesu rekrutacji i ułatwia znalezienie pracy odpowiadającej ich potrzebom i kwalifikacjom.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy