Wiadomości branżowe

Witold Okarma szefem obszaru ryzyka w Banku BGŻ

Od początku lipca 2014 roku Witold Okarma, wiceprezes Zarządu Banku BGŻ, odpowiedzialny za Obszar Ryzyka Systemowego, zarządza także Obszarem Analiz i Decyzji Kredytowych. Zmiana wynika z rezygnacji ze stanowiska wiceprezesa Zarządu Geerta-Jana Beuminga. Witold Okarma pracuje w Banku BGŻ od 2004 roku. Pełnił wiele funkcji na stanowiskach wyższej kadry menedżerskiej, w tym na stanowisku dyrektora zarządzającego w Pionie

Od początku lipca 2014 roku Witold Okarma, wiceprezes Zarządu Banku BGŻ, odpowiedzialny za Obszar Ryzyka Systemowego, zarządza także Obszarem Analiz i Decyzji Kredytowych. Zmiana wynika z rezygnacji ze stanowiska wiceprezesa Zarządu Geerta-Jana Beuminga.

Witold Okarma pracuje w Banku BGŻ od 2004 roku. Pełnił wiele funkcji na stanowiskach wyższej kadry menedżerskiej, w tym na stanowisku dyrektora zarządzającego w Pionie Ryzyka Kredytowego. Od 2008 roku Witold jest członkiem Zarządu Banku BGŻ i reprezentuje Bank w kontaktach z Komisją Nadzoru Finansowego we wszystkich sprawach dotyczących ryzyka. Zanim trafił do Banku BGŻ pracował w Kredyt Banku oraz ING Banku Śląskim. Karierę w bankowości rozpoczął w 1991 roku.

Zachęcamy do zapoznania się z życiorysem.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Bank BGŻ. Dostarczył
A to już wiesz?  60 proc. studentów uważa naukę zdalną za mniej efektywną. Ich zaangażowanie może poprawić grywalizacja

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy