Wiadomości branżowe

Nowa giełdowa aplikacja transakcyjna mDM for iPhone

Swobodnie, z każdego miejsca, w każdej chwili zarządzaj swoimi inwestycjami za pomocą mDM for iPhone ? mobilnej aplikacji transakcyjnej Domu Maklerskiego mBanku dla inwestorów giełdowych. Zgodnie z obietnicami, z końcem czerwca udostępniliśmy zauktualizowaną wersję aplikacji na telefony z systemem iOS, tak więc wakacje z ulubionym smartfonem nie będą nudne.

Nowa wersja mobilnego serwisu transakcyjnego na iPhone?a, dostępna w sklepie internetowym pod nową nazwą mDM for iPhone, to całkowicie zmieniony, przejrzysty wygląd inspirowany siostrzaną aplikacją na iPada, nowa funkcja komunikaty prezentująca informacje dla Klientów wysyłane przez Dom Maklerski mBanku i nowa funkcja odrzucone prezentująca dyspozycje odrzucone

Inwestowanie przez aplikację na telefon jest proste ? wystarcza 8 ikon których funkcje obejmują wszystko co niezbędne inwestorowi na poziomie telefonu. Funkcyjny Portfel, Zlecenia, pełnoekranowe Notowania, zlecenia Bieżące, Transakcje i Przelewy pozwalają na trzymanie ręki na pulsie. Uzupełnione technicznymi Ustawieniami i Pomocą, dają niezbędny wgląd w sytuację na rynku. Z końcem wakacji zaprezentujemy giełdową aplikację transakcyjną dla tabletów z systemem Android ? DM mBanku ikoną mobilnych inwestycji.

Dla nowych klientów DM mBanku ? szansa na użycie aplikacji na iPhone za złotówkę netto i niższe prowizje na rynku kasowym i instrumentów pochodnych.

Więcej o aplikacji mDM for iPhone. 


dostarczył infoWire.pl

Źródło mDom Maklerski. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy