Wiadomości branżowe

Nowa Lokata Inwestycyjna w Banku BGŻ ? nawet 9 proc. w skali 2 lat

W Banku BGŻ trwa kolejna subskrypcja lokaty inwestycyjnej. Daje ona szansę na zysk w wysokości 9 proc. w skali 24 miesięcy. Zysk z lokaty uzależniony jest od zachowania się indeksu warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych ? WIG20.

Obserwacje wartości indeksu będą prowadzone od 30 marca 2015 r. do 27 marca 2017 r. Im wyższy wzrost tego wskaźnika w stosunku do jego wartości z 27 marca 2015 r., tym większa szansa na wyższe odsetki.

– Aktualne otoczenie makroekonomiczne, w szczególności niskie stopy procentowe nie sprzyjają osobom oszczędzającym na klasycznych lokatach, dlatego też Bank BGŻ przygotował ciekawą propozycję ? lokatę inwestycyjną. Jej oprocentowanie, oparte na indeksie WIG20, daje możliwość wypracowania wyższego zysku niż na tradycyjnym depozycie ? powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej.

– Należy podkreślić, że nasza propozycja daje 100 proc. gwarancji zainwestowanego kapitału ? dodał Andrzej Budasz.

Minimalna kwota inwestycji wynosi 4 000 zł. Zapisy na lokatę trwają do 26 marca 2015 r. i jest ona dostępna w sieci 390 oddziałów Banku BGŻ. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.bgz.pl oraz pod numerem infolinii: 0 801 123 456


dostarczył infoWire.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy