Rynki

mBank zaprasza na Festiwal sztuk walki capoeira!

Tegoroczny weekend majowy w Łodzi będzie mieć niezwykłą oprawę. Odbywający się właśnie Festiwal Viva Capoeira przeniesie łodzian w ciepłe, brazylijskie klimaty. Doskonałą zabawę i zapierające dech w piersiach pokazy sztuk walki zapewnia mBank – główny sponsor Festiwalu.

Celem festiwalu jest promocja kultury brazylijskiej i capoeiry. Nazwa festiwalu nawiązuje także do szerszej, europejskiej perspektywy. Zupełnie jak sama capoeira, Festiwal łączy w sobie wiele elementów: można liczyć na bogatą część sportową, muzyczną, a to wszystko w niezwykłym, brazylijskim stylu. Dzięki temu, iż Festiwal porusza się w złożonej przestrzeni – od sportu, poprzez muzykę i fotografię – skierowany jest on do szerokiego grona odbiorców.

Udział w Festiwalu jest elementem prowadzonych przez mBank działań z zakresu sponsoringu i społecznej odpowiedzialności biznesu. Niszowe, ciekawe i jednocześnie pasjonujące przedsięwzięcia, angażujące lokalną społeczność są zawsze przedmiotem zainteresowania mBanku – tłumaczy Agnieszka Zakrocka, Specjalista ds. CSR i sponsoringu w mBanku.

Capoeira to połączenie sztuk walki, akrobatyki, śpiewu, tańca i gry na oryginalnych brazylijskich instrumentach. Festiwal ukaże wszystkie elementy tej niezwykłej dyscypliny sportowej. Festiwal Viva Capoeira będzie trwał od 30 kwietnia do 3 maja br. W bogatym programie festiwalu – oprócz warsztatów treningowych dla pasjonatów, a także dla początkujących sportowców – znalazł się koncert standardów bossa novy i samby, graffiti jam inspirowane Brazylią i plenerowa wystawa zdjęć “Capoeira w obiektywie”. Przewodnik po festiwalu, a także więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie wydarzenia: www.vivacapoeira.eu

mBank, będący częścią BRE Banku SA, jest otwartą platformą finansową dla Klientów indywidualnych i firmowych. Zapewnia dostęp do szerokiej oferty produktów bankowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Proponuje także usługi telekomunikacyjne wirtualnego operatora komórkowego – mBank mobile. W grudniu 2009 r. mBank w rankingu ?Bank Najbliższy Klientowi” ?Dziennika Gazety Prawnej”, Expandera i CBM Indicator, został ogłoszony najchętniej polecanym przez Klientów bankiem w Polsce. Tytuł ?Złotego Banku 2009 r.”, przyznany w plebiscycie Bankier.pl i PayU SA ?Złoty Bankier 2009″, to kolejne istotne wyróżnienie w historii Banku.

http://media.mbank.pl/pr/161177/mbank-zaprasza-na-festiwal-sztuk-walki-capoeira

hastagi na stronie:

#mbank biuro maklerskie logowanie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy