Biznes Gospodarka

Wzrost cen transportu i więcej biurokracji – co jeszcze zmieni dyrektywa?

Najnowszy raport serwisu Trans.INFO przedstawiający opinie i obawy 1'700 przedsiębiorców z 14 krajów UE odnośnie wprowadzenia dyrektywy o delegowaniu

Data publikacji: 2018-05-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wzrost cen transportu i więcej biurokracji – co jeszcze zmieni dyrektywa?
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

Najnowszy raport serwisu Trans.INFO przedstawiający opinie i obawy 1'700 przedsiębiorców z 14 krajów UE odnośnie wprowadzenia dyrektywy o delegowaniu pracowników.

Wzrost cen transportu i więcej biurokracji - co jeszcze zmieni dyrektywa? BIZNES, Gospodarka - Najnowszy raport serwisu Trans.INFO przedstawiający opinie i obawy 1'700 przedsiębiorców z 14 krajów UE odnośnie wprowadzenia dyrektywy o delegowaniu pracowników.

Wczoraj europosłowie przegłosowali rewizję dyrektywy o delegowaniu pracowników. Zmiany będą miały poważne skutki dla polskich firm, także transportowych.

Z badania, jakie zostało przeprowadzone na zlecenie Trans.INFO wśród przedsiębiorców z kilkunastu krajów UE wynika, że po wprowadzeniu zmian w dyrektywie załadowcy z zachodu przewidują wzrost cen usług transportowych. Przedsiębiorcy z krajów starej Unii wcale nie chcą rezygnować z współpracy z przewoźnikami z Europy Środkowo-Wschodniej. Zmiany w przepisach o delegowaniu, w ocenie uczestników badania wywołają potężne zamieszanie i będą biurokratyczną udręką dla firm transportowych.

Przedstawiamy Państwu RAPORT będący pierwszym i jak na razie jedynym opracowaniem, które prezentuje opinie ponad 1700 przedsiębiorców z Unii Europejskiej na temat skutków, jakie mogą wywołać zmiany w prawie wspólnotowym dotyczące delegowania pracowników w sektorze transportu. Co istotne analiza ta obejmuje nie tylko firmy bezpośrednio związane z szeroko pojętą branżą transportu i logistyki, ale także poważną grupę producentów i przedsiębiorców zajmujących się handlem, których działalność jest w dużej mierze zależna od sektora TSL. Przed Państwem ponad 20 stron merytorycznej wiedzy, zebranej na bazie autentycznych wypowiedzi przedsiębiorców z 14 krajów Unii Europejskiej.

Zachęcamy nie tylko do przeczytania ale również do szerokiego udostępniania, dzielenia się raportem na swoich profilach społecznościowych, serwisach internetowych, wystąpieniach, mediach i publikacjach.

Link do raportu: http://bit.ly/transinfo_raport_dyrektywa

#transInfoDyrektywa #DyrektywaODelegowaniu

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wzrost cen transportu i więcej biurokracji - co jeszcze zmieni dyrektywa? BIZNES, Gospodarka - Najnowszy raport serwisu Trans.INFO przedstawiający opinie i obawy 1'700 przedsiębiorców z 14 krajów UE odnośnie wprowadzenia dyrektywy o delegowaniu pracowników.
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

A to już wiesz?  Nadchodzi koniec spadków bezrobocia. Jeszcze w tym roku możliwa reakcja pracodawców na słabą koniunkturę

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy