makler Wiadomości branżowe

Fundusze Pioneer Pekao dostępne w smartfonach

Pioneer Pekao TFI, największe Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych w Polsce, uruchomiło mobilną aplikację, dzięki której inwestorzy otrzymali kompleksowy dostęp do informacji o funduszach inwestycyjnych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom inwestorów, pierwsze i największe w kraju Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, opracowało i udostępniło rozwiązanie, dzięki któremu użytkownicy telefonii komórkowej wszystkich sieci działających w Polsce zyskują mobilny dostęp do informacji o wartościach  funduszy Pioneer Pekao.

Aplikacja Pioneer Pekao dostępna jest dla urządzeń mobilnych firmy Apple (iPhone, iPad) oraz wszystkich smartfonów działających w oparciu o system operacyjny Android. Darmowy program można pobrać z internetowego sklepu AppStore lub Google Play.

Korzystanie z przygotowanej na zlecenie Pioneer Pekao aplikacji jest bardzo intuicyjne. Programiści opracowali przejrzyste menu, umożliwiające szybki dostęp do kluczowych informacji, m.in.: aktualnych notowań funduszy i subfunduszy, wyników inwestycyjnych za zdefiniowane okresy, a także graficznych prezentacji wycen historycznych.

Dzięki zastosowanej technologii klienci funduszy Pioneer zyskali całodobowy i w pełni mobilny dostęp do powyższych informacji. Aplikacja będzie stale rozwijana, w ciągu najbliższych kilku miesięcy planowane jest jej wzbogacenie o nowe funkcje.

Pioneer Pekao TFI jest największym Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych w Polsce pod względem wielkości aktywów i liczby klientów. Wartość aktywów wynosi obecnie ponad 14,3 mld złotych. Pioneer Pekao TFI posiada w ofercie 39 funduszy i subfunduszy inwestycyjnych.

 

Kontakt dla mediów:

TALKING HEADS PR

Paweł Satalecki

[email protected]

Tel. + 48 513 099 035

 Jedynym akcjonariuszem Pioneer Pekao TFI SA jest spółka Pioneer Pekao Investment Management SA Podmiotem bezpośrednio dominującym w stosunku do Pioneer Pekao Investment Management SA jest Pioneer Global Asset Management S.p.A. z siedzibą w Mediolanie (51%), drugim akcjonariuszem jest Bank Pekao SA (49%).

Grupa Pioneer Global Asset Management posiada 80-letnie doświadczenie w zarządzaniu funduszami, dzięki czemu zapewnia swoim klientom i partnerom odpowiednie strategie inwestycyjne. Począwszy od 1928 roku firma koncentruje swoje wysiłki na rzecz powiększania i dbania o aktywa klientów. Sztandarowym funduszem grupy jest Pioneer Fund ? trzeci, najstarszy tego typu fundusz w USA. Grupa posiada swoje biura w 25 krajach. Główne centra inwestycyjne znajdują się w Dublinie, Bostonie i Singapurze. Jedynym udziałowcem Pioneer Global Asset Management S.p.A jest bank UniCredit S.p.A.

Pioneer Pekao TFI jest największym Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych w Polsce pod względem wielkości aktywów i liczby klientów. Wartość aktywów wynosi obecnie ponad 14,3 mld złotych. Pioneer Pekao TFI posiada w ofercie 39 funduszy i subfunduszy inwestycyjnych. 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #jest   #maja   #marcu   #oraz   #Polski   #wsp