Wiadomości branżowe

Analitycy Domu Maklerskiego DI BRE najlepsi na rynku

Zespół Domu Maklerskiego DI BRE kolejny raz został doceniony przez ekspertów z branży. W rankingu najlepszych analityków giełdowych najwyższe miejsca zajęli Kamil Kliszcz oraz Iza Rokicka. Zestawienie zostało przygotowane przez Gazetę Giełdy Parkiet. Każde wyróżnienie przyznawane przez ekspertów bardzo cieszy i motywuje. – mówi Jarosław

Zespół Domu Maklerskiego DI BRE kolejny raz został doceniony przez ekspertów z branży. W rankingu najlepszych analityków giełdowych najwyższe miejsca zajęli Kamil Kliszcz oraz Iza Rokicka. Zestawienie zostało przygotowane przez Gazetę Giełdy Parkiet.

Każde wyróżnienie przyznawane przez ekspertów bardzo cieszy i motywuje. ? mówi Jarosław Kowalczuk,  prezes Domu Maklerskiego DI BRE. ? W tym przypadku możemy być szczególnie dumni, bo nasi analitycy zostali docenieni przez swoich konkurentów. Uznanie w oczach kolegów z branży jest potwierdzeniem najwyższej jakości naszej pracy - dodaje.

Ranking Parkietu powstał na podstawie ankiet wypełnionych anonimowo przez dwudziestu jeden analityków giełdowych. Każdy mógł wskazać trzy osoby, z wyłączeniem siebie oraz pracowników tego samego działu. Ankietowani wymieniali również cechy, za które najbardziej cenią typowanych kandydatów.

Najlepszy według rankingu polski analityk giełdowy ? Kamil Kliszcz ? pracuje w Domu Maklerskim DI BRE od siedmiu lat. Swoją karierę zaczynał od praktyk w departamencie analiz, którego obecnie jest wicedyrektorem. Analizuje spółki z sektora chemicznego i paliwowego. Pośród cech, jakimi Kamila Kliszcza opisali ankietowani konkurenci, kilkukrotnie pojawiał się profesjonalizm i szeroka wiedza. Dużym uznaniem ekspertów cieszą się jego rozbudowane i wnikliwe raporty. Sam Kliszcz, w wywiadzie dla Parkietu, jako najważniejsze cechy dobrego analityka wymienia zaangażowanie i konsekwencję, podkreśla też rolę doświadczeń zawodowych. Drugie miejsce w rankingu zajęła Iza Rokicka, która zajmuje się analizowaniem spółek z sektora finansowego, głównie banków. Koledzy po fachu wskazywali na jej pracowitość, wiedzę, profesjonalizm, wytrwałość oraz jasność w formułowaniu przekazu.

Dom maklerski DI BRE jest jednym z najdłużej funkcjonujących na polskim rynku kapitałowym domów maklerskich. Prowadzi działalność od 1991 roku, kierując ofertę do wszystkich aktywnych grup inwestorów zarówno instytucjonalnych, jak też indywidualnych. Oferta brokera obejmuje pełen zakres dostępnych na polskim rynku kapitałowym usług maklerskich ? w tym rozwiązania dla inwestorów giełdowych oraz emitentów papierów wartościowych. Obecnie dom maklerski DI BRE obsługuje aż 300 tys. aktywnych rachunków maklerskich i jest pod tym względem liderem rynku. DI BRE zawsze był jednym liderów innowacji rynku kapitałowego. Przeprowadził pierwszą na polskim rynku emisję akcji z prawem poboru, przygotował pierwszą publiczną emisję warrantów, zawarł pierwszą w historii Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie transakcję, której przedmiotem były kontrakty terminowe i transakcję krótkiej sprzedaży. Obecnie dom maklerski  DI BRE oferuje nowy, mobilny system transakcyjny, zaopatrzony w najnowocześniejsze znane rozwiązania.

Źródło Dom Inwestycyjny BRE Banku. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy