Finanse LIFESTYLE

Zarabiaj z duetem korzyści – nowa promocja Toyota Bank

Toyota Bank startuje z promocją „Zarabiaj z duetem korzyści”. W ramach akcji bank uruchomił nową lokatę Plan Depozytowy na 160 dni ze stałym oprocentowaniem 2,50% w skali roku i rozpoczął tym samym dwuetapową promocję - „Duet lokat” oraz „Polecaj i

Data publikacji: 2017-02-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zarabiaj z duetem korzyści – nowa promocja Toyota Bank
Kategoria: Finanse, LIFESTYLE

Toyota Bank startuje z promocją „Zarabiaj z duetem korzyści”. W ramach akcji bank uruchomił nową lokatę Plan Depozytowy na 160 dni ze stałym oprocentowaniem 2,50% w skali roku i rozpoczął tym samym dwuetapową promocję – „Duet lokat” oraz „Polecaj i zarabiaj”.

Zarabiaj z duetem korzyści – nowa promocja Toyota Bank Finanse, LIFESTYLE - Toyota Bank startuje z promocją „Zarabiaj z duetem korzyści”. W ramach akcji bank uruchomił nową lokatę Plan Depozytowy na 160 dni ze stałym oprocentowaniem 2,50% w skali roku i rozpoczął tym samym dwuetapową promocję - „Duet lokat” oraz „Polecaj i zarabiaj”.

Toyota Bank przy współpracy z Agora Performance startuje z promocją „Zarabiaj z duetem korzyści”. W ramach akcji bank uruchomił nową lokatę Plan Depozytowy na 160 dni ze stałym oprocentowaniem 2,50% w skali roku i rozpoczął tym samym dwuetapową promocję – „Duet lokat” oraz „Polecaj i zarabiaj”. Nowi klienci którzy skorzystają z oferty w ramach akcji, będą mogli – dzięki dogodnemu powiązaniu akcji promocyjnych – zarobić nawet 664 zł. W akcji mogą wziąć udział także dotychczasowi klienci Banku, którzy również mają możliwość wypracowania wysokiej premii.

„Zarabiaj z duetem korzyści” to kontynuacja długofalowej kampanii, która została zapoczątkowana pod hasłem „Rok korzyści z Toyota Bank” na początku 2016 roku i w ramach której, bank nagrodził już wielu jej uczestników. Nowa akcja tradycyjnie oparta jest na Koncie Jedynym od Toyota Bank.  Tym razem, aby w pełni wykorzystać pakiety korzyści które oferują Organizatorzy, należy założyć dwie lokaty. Dodatkową nowością, która znacząco zwiększa wartość premii, jest możliwość korzystania z polecania promocji znajomym i wspólnego zarabiania z Toyota Bank.

Aby przystąpić do pierwszego etapu promocji „Duet lokat”, należy zarejestrować się na dedykowanej stronie Organizatora: duetlokat1.zpremia.pl , posiadać bądź założyć Konto Jedyne i uruchomić dwie lokaty w Toyota Bank: nowy Plan Depozytowy na 160 dni (2,5% w skali roku) na minimalną kwotę 5 000 zł oraz Depozyt Plus na 12 miesięcy (2,3% w skali roku) na przynajmniej 5 000 zł. Rejestracji do promocji należy dokonać maksymalnie do 08.03.2017.

Aktywni klienci, którzy założą Konto Jedyne, uruchomią „Duet lokat” i ponadto skorzystają z drugiego etapu promocji: „Polecaj i zarabiaj”, otrzymają kolejny pakiet korzyści. Biorąc udział w akcji, uczestnik może polecić udział w promocji aż 5-ciu swoim znajomym, generując specjalny elektroniczny kod w aplikacji konkursowej. Za każdą osobę która skorzysta z akcji w ramach polecenia, uczestnik otrzyma 50 zł premii dodatkowej. Maksymalna wartość bonusów dodatkowych może zatem wynieść aż 250 zł.

Poprzez uczestnictwo w dwóch akcjach promocyjnych prowadzonych w ramach „Zarabiaj z duetem korzyści”, klienci mogą otrzymać aż cztery rodzaje premii: zysk z tytułu zasilenia Planu Depozytowego na 160 dni, zysk z zasilenia Depozytu Plus na 12 miesięcy, 70 lub 140 zł za utrzymanie określonego salda tychże lokat przez minimum 90 dni, do 250 zł za polecanie promocji znajomym. Przy założeniu dwóch lokat na przykładową  kwotę 10 000 zł każda – nowy klient zarobi nawet 664 zł, a dotychczasowy 594 zł.

– Tradycyjnie nasze działania promocyjne kierujemy zarówno do nowych Klientów jak i do tych, którzy są z nami już od dawna. „Zarabiaj z duetem korzyści” to szeroki wachlarz możliwości na aktywne zarabianie pieniędzy. Kolejny raz pokazujemy, że długofalowa relacja z nami, po prostu się opłaca i rodzi wiele korzyści na kilku płaszczyznach – mówi Dominika Cepek, Marketing Manager w Toyota Bank Polska.

Rozstrzygnięcie akcji „Duet lokat” oraz akcji „Polecaj i zarabiaj” (powiadomienie o zakwalifikowaniu do otrzymania Premii i Premii dodatkowej) nastąpi do dnia 25.08.2017.

Konto Jedyne to rachunek sprzyjający wszystkim zmotoryzowanym, bez względu na wiek czy markę posiadanego samochodu – jest całkowicie darmowy dla osób, które wykonają transakcje kartą na przynajmniej 400 zł w miesiącu. W ramach konta, klienci mogą przystępując do promocji „Tankuj korzyści do pełna”, gdzie można wypracować nawet do 10% zwrotu kosztów za zakupy na stacjach paliw. Maksymalna miesięczna kwota zwrotu za wydatki na stacji benzynowej wynosi 50 zł miesięcznie, co w skali roku daje aż 600 zł oszczędności.  Posiadacze karty wydawanej do Konta Jedynego, otrzymują również od banku możliwość korzystania z Serwisu Medycznego oraz Serwisu Moto w przystępnej cenie. Dzięki tym pakietom będą mogli skorzystać m.in. z naprawy pojazdu, holowania czy też pomocy medycznej.

Więcej szczegółów na temat promocji: http://duetlokat1.zpremia.pl oraz na temat oferty produktowej Toyota Bank: www.toyotabank.pl.

 

 

 

Informacja o banku:

 

Toyota Bank Polska S.A. prowadzi działalność na krajowym rynku od 2001 roku. W 2002 bank uruchomił także działalność leasingową w spółce Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Oferta banku skupia się głównie wokół finansowania zakupu samochodów Toyota. Usługi banku skierowane są zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. W 2007 roku bank uruchomił platformę bankowości elektronicznej. Oferta banku została rozszerzona o konta osobiste i oszczędnościowe, lokaty, pożyczki i karty płatnicze, a także systemy obsługi poprzez Internet, telefon i SMS. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Zarabiaj z duetem korzyści – nowa promocja Toyota Bank Finanse, LIFESTYLE - Toyota Bank startuje z promocją „Zarabiaj z duetem korzyści”. W ramach akcji bank uruchomił nową lokatę Plan Depozytowy na 160 dni ze stałym oprocentowaniem 2,50% w skali roku i rozpoczął tym samym dwuetapową promocję - „Duet lokat” oraz „Polecaj i zarabiaj”.
Hashtagi: #Finanse #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy