Biznes Gospodarka

Nowość od SANPLAST SA – kabina PKDJ/TX5b

W przypadku przestronnych salonów kąpielowych nie ma większego znaczenia, czy kabina będzie kwadratowa, prostokątna, czy

Data publikacji: 2017-05-31
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowość od SANPLAST SA – kabina PKDJ/TX5b
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

W przypadku przestronnych salonów kąpielowych nie ma większego znaczenia, czy kabina będzie kwadratowa, prostokątna, czy okrągła.

Nowość od SANPLAST SA – kabina PKDJ/TX5b BIZNES, Gospodarka - W przypadku przestronnych salonów kąpielowych nie ma większego znaczenia, czy kabina będzie kwadratowa, prostokątna, czy okrągła.

To kwestia głównie aranżacji. W małym wnętrzu trzeba liczyć się z każdym centymetrem. I właśnie do takich zadań specjalnych dedykowana jest nowa kabina PKDJ/TX5b od SANPLAST SA.

Prysznic jest naturalnym sprzymierzeńcem małych łazienek, szczególnie ze względu na to, że zajmuje mniej miejsca niż wanna, a szklane drzwi dają wrażenie przestrzeni. Nowością w serii TX5b jest oryginalne i nowoczesne rozwiązanie prysznicowe- kabina pięciokątna PKDJ/TX5b. Dzięki swojemu kształtowi stanowi ona ciekawe wyposażenie każdej łazienki, zapewniając przy tym optymalne warunki kąpieli. Kabiny pięciokątne to idealne rozwiązanie do mniejszych łazienek, w których istotny jest każdy centymetr powierzchni. Jej budowa składa się z symetrycznych ścianek bocznych i drzwi skrzydłowych, wykonanych z 5 mm grubości szkła hartowanego z modyfikacją powierzchni szkła Glass Protect w standardzie. Wygodne otwieranie drzwi umożliwia estetyczny, chromowany uchwyt.  190 cm wysokość zapewnia optymalne warunki kąpieli. Szczelność kabiny gwarantuje uszczelka magnetyczna, a regulowane profile przyścienne pozwalają na zniwelowanie krzywizny ściany.

Kabina występuje w dwóch wariantach wymiarowych: 90 i 100 cm, a także w 7 kolorach profili (biały EW, graphit matowy, srebrny błyszczący, srebrny matowy, manhatan, pergamon, bahama beżowy).

Cena od 1102 zł brutto. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowość od SANPLAST SA – kabina PKDJ/TX5b BIZNES, Gospodarka - W przypadku przestronnych salonów kąpielowych nie ma większego znaczenia, czy kabina będzie kwadratowa, prostokątna, czy okrągła.
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

A to już wiesz?  Produkcja budowlano-montażowa znacznie niższa niż przed rokiem. Producenci materiałów nie spodziewają się poprawy koniunktury

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy