Wiadomości branżowe

Nowa Lokata Inwestycyjna w Banku BGŻ

W Banku BGŻ trwa kolejna subskrypcja lokaty inwestycyjnej. Nowa propozycja to 2,5-letnia lokata,  której oprocentowanie jest uzależnione od zachowania się trzech indeksów: EUROSTOXX 50, FTSE 100 i S&P 500. Obserwacje indeksów  będą  prowadzone od  26 listopada 2014 do 24 lutego 2017 roku. Zysk klienta może wynieść nawet 70 proc. wzrostu wartości koszyka 3 indeksów. 
 
? Zaproponowana przez nas lokata daje szansę na zysk wyższy od tego, który mogą zapewnić klasyczne lokaty terminowe ? powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej w Banku BGŻ. Nasi analitycy spodziewają się w kolejnych kwartałach  wzrostów na rynkach akcji Wielkiej Brytanii, USA i w części strefy euro. Przemawia za tym dobra kondycja tamtejszych gospodarek oraz poprawa wyników spółek wchodzących w skład indeksów, na których opiera się nasza lokata. Należy podkreślić, że nasza propozycja daje 100 proc. gwarancji  zwrotu zainwestowanego kapitału ? dodał  Andrzej Budasz.

Minimalna kwota inwestycji wynosi  4 000 zł. Bank nie pobiera opłat związanych z obsługą lokaty. Subskrypcja lokaty trwa do 27 sierpnia 2014 r. i jest dostępna w każdym z blisko 400 oddziałów Banku BGŻ.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Bank BGŻ. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy