Finanse LIFESTYLE

Toyota Bank rozbudowuje ofertę lokat

Toyota Bank rozszerza ofertę depozytów bankowych o Lokatę Sprint na 180 dni oraz Lokatę Plus na 9 miesięcy. Oprocentowanie lokat wyniesie odpowiednio 2,5% i 2,0% w skali roku, co pozwoli na osiągnięcie ponadprzeciętnych zysków w krótkim okresie

Data publikacji: 2018-01-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Toyota Bank rozbudowuje ofertę lokat
Kategoria: Finanse, LIFESTYLE

Toyota Bank rozszerza ofertę depozytów bankowych o Lokatę Sprint na 180 dni oraz Lokatę Plus na 9 miesięcy. Oprocentowanie lokat wyniesie odpowiednio 2,5% i 2,0% w skali roku, co pozwoli na osiągnięcie ponadprzeciętnych zysków w krótkim okresie oszczędnościowym.

Toyota Bank rozbudowuje ofertę lokat Finanse, LIFESTYLE - Toyota Bank rozszerza ofertę depozytów bankowych o Lokatę Sprint na 180 dni oraz Lokatę Plus na 9 miesięcy. Oprocentowanie lokat wyniesie odpowiednio 2,5% i 2,0% w skali roku, co pozwoli na osiągnięcie ponadprzeciętnych zysków w krótkim okresie oszczędnościowym.

Toyota Bank rozszerza ofertę depozytów bankowych o Lokatę Sprint na 180 dni oraz Lokatę Plus na 9 miesięcy. Oprocentowanie lokat wyniesie odpowiednio 2,5% i 2,0% w skali roku, co pozwoli na osiągnięcie ponadprzeciętnych zysków w krótkim okresie oszczędnościowym. Lokaty dostępne przez Internet skierowane są do wszystkich Klientów, którzy założą bądź posiadają już Konto Jedyne w Banku. Dostęp do nowych produktów banku został uruchomiony z dniem 30 stycznia br.

Lokata Sprint na 180 dni to nowa odsłona popularnych w ofercie Banku depozytów Lokata Sprint na 130 dni i Lokata Sprint na 160 dni. Minimalna kwota jednej lokaty to 3 000 zł, przy czym maksymalna to aż 18 000 zł. Jeden Klient może uruchomić 10 lokat na kwotę 180 000 zł. Przy oprocentowaniu stałym 2,5% w skali roku kapitalizacja odsetek nastąpi na koniec okresu.

Lokata Plus na 9 miesięcy to również rozszerzenie uznanej przez Klientów Banku formy oszczędzenia, dostępnej dotychczas na okres 1, 3, 6, 12, 24 lub 36 miesięcy. Minimalna kwota jednej lokaty to 5 000 zł. Liczba i saldo lokat są nieograniczone. Oprocentowanie stałe w wysokości 2% w skali roku nastąpi na koniec okresu – w tym wypadku, po 9 miesiącach.

– Rozbudowa oferty depozytowej w Toyota Bank to krok w kierunku Klientów ceniących elastyczność i możliwość ułożenia własnego planu oszczędnościowego pod osobiste preferencje i oczekiwania. Lokaty Sprint i Plus są bowiem idealnym narzędziem dla Klientów, którzy cenią możliwość wyboru horyzontu czasowego, przy zachowaniu atrakcyjnego poziomu oprocentowania swoich lokat – mówi Bartosz Suchecki, Product Manager Toyota Bank Polska.

Lokata Sprint na 180 dni oraz Lokata Plus na 9 miesięcy to depozyty Toyota Bank zaangażowane w najnowszą akcje „Duet lokat – edycja 2”, która wraz z akcją „Polecaj i zarabiaj” stanowią tegoroczną edycję akcji promocyjnej zatytułowanej „Zarabiaj z duetem korzyści – edycja 2”. Udział w niej gwarantuje Klientom szansę na proste otrzymanie ponadprzeciętnych, wymiernych korzyści finansowych.

Więcej szczegółów na temat oferty depozytowej Toyota Bank: www.toyotabank.pl oraz akcji promocyjnej „Zarabiaj z duetem korzyści – edycja 2”: http://duetlokat2.zpremia.pl.

 

Informacja o banku:

 

Toyota Bank Polska S.A. prowadzi działalność na krajowym rynku od 2001 roku. W 2002 bank uruchomił także działalność leasingową w spółce Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Oferta banku skupia się głównie wokół finansowania zakupu samochodów Toyota. Usługi banku skierowane są zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. W 2007 roku bank uruchomił platformę bankowości elektronicznej. Oferta banku została rozszerzona o konta osobiste i oszczędnościowe, lokaty, pożyczki i karty płatnicze, a także systemy obsługi poprzez Internet, telefon i SMS.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Toyota Bank rozbudowuje ofertę lokat Finanse, LIFESTYLE - Toyota Bank rozszerza ofertę depozytów bankowych o Lokatę Sprint na 180 dni oraz Lokatę Plus na 9 miesięcy. Oprocentowanie lokat wyniesie odpowiednio 2,5% i 2,0% w skali roku, co pozwoli na osiągnięcie ponadprzeciętnych zysków w krótkim okresie oszczędnościowym.
Hashtagi: #Finanse #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy