Finanse LIFESTYLE

Start nowej platformy edukacyjnej "Pożyczaj odpowiedzialnie z Ferratum Bank"

Platforma edukacyjna „Pożyczaj odpowiedzialnie z Ferratum Bank” to kolejne działanie w zakresie odpowiedzialności społecznej Banku. Osią nowej aktywności jest poradnik, wydany pod taką samą nazwą, zawierający mnóstwo praktycznych wskazówek dotyczących zarządzania

Data publikacji: 2016-10-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Start nowej platformy edukacyjnej "Pożyczaj odpowiedzialnie z Ferratum Bank"
Kategoria: Finanse, LIFESTYLE

Platforma edukacyjna „Pożyczaj odpowiedzialnie z Ferratum Bank” to kolejne działanie w zakresie odpowiedzialności społecznej Banku. Osią nowej aktywności jest poradnik, wydany pod taką samą nazwą, zawierający mnóstwo praktycznych wskazówek dotyczących zarządzania pieniędzmi.

Start nowej platformy edukacyjnej "Pożyczaj odpowiedzialnie z Ferratum Bank" Finanse, LIFESTYLE - Platforma edukacyjna „Pożyczaj odpowiedzialnie z Ferratum Bank” to kolejne działanie w zakresie odpowiedzialności społecznej Banku. Osią nowej aktywności jest poradnik, wydany pod taką samą nazwą, zawierający mnóstwo praktycznych wskazówek dotyczących zarządzania pieniędzmi.

Platforma edukacyjna „Pożyczaj odpowiedzialnie z Ferratum Bank” to kolejne działanie
w zakresie odpowiedzialności społecznej Banku. Osią nowej aktywności jest poradnik, wydany pod taką samą nazwą, zawierający mnóstwo praktycznych wskazówek dotyczących zarządzania pieniędzmi oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania z zakresu finansów.

 

U podstaw wszystkich działań Ferratum Banku leżą etyka i profesjonalizm. Poradnik „Pożyczaj odpowiedzialnie z Ferratum Bank” odpowiada na potrzeby Klientów oraz dostarcza im podręcznych narzędzi, które mają na celu poszerzenie wiedzy o finansach.

 

Poradnik składa się z trzech rozdziałów:

Pożyczaj odpowiedzialnie – kompendium wiedzy o pożyczkach i procesie ich zaciągania.
Domowe finanse – praktyczne porady, jak oszczędnie zarządzać domowym budżetem.
E-bankowość – część poświęcona finansom w internecie, m.in. mobilnym pożyczkom, transakcjom i bezpieczeństwu w sieci.

 

Każda z części w prosty sposób przybliża różne tematy związane z finansami oraz przestrzega przed najczęściej popełniamymi błędami. Jak zarządzać finansami, zwiększyć swoje szanse na kredyt, zaplanować internetowe zakupy lub wybrać najlepszą ofertę pożyczkową? – to tylko niektóre pytania, na które poradnik daje odpowiedzi.

 

Wielu Polaków wciąż odczuwa potrzebę uzupełnienia swojej wiedzy dotyczącej pożyczek. Dlatego opieramy nasze działania na edukacji, profesjonalizmie i bezpieczeństwie. Jesteśmy pewni, że dzięki temu decyzje naszych Klientów, dotyczące finansów i pożyczek, będą podejmowane bardziej odpowiedzialne i świadome. Służymy specjalistyczną pomocą na każdym etapie zaciągania zobowiązania, od złożenia wniosku po moment spłaty pożyczki. Dodatkowo szkolimy naszych Klientów, by decyzja o wzięciu pożyczki była zawsze przemyślana – mówi Krzysztof Przybysz, Country Coordinator Ferratum Bank.

 

Cyfrowa wersja poradnika będzie dostępna na stronie www.ferratum.pl oraz w social media Ferratum Bank. Startowi platformy towarzyszyć będą konkursy związane tematyką skutecznego zarządzania pieniędzmi.

 

Więcej informacji na stronie: https://www.ferratum.pl/blog/2016/10/04/pozyczaj-odpowiedzialnie-z-ferratum-bank

 

Ferratum Bank

Jedną z największych instytucji finansowych oferujących pożyczki gotówkowe jest Ferratum Bank. Działalność operacyjna Banku w Polsce rozpoczęła się w listopadzie 2013 roku. Wcześniej (od 2007 roku) funkcjonował jako Ferratum Poland Sp. z o.o. Licencję instytucji bankowej posiada od 2012 roku. Osiągalny w wersji mobilnej oraz u partnerów stacjonarnych. Bank jest częścią Grupy Ferratum, która jest największą europejską firmą oferującą pożyczki za pośrednictwem telefonu i Internetu oraz pierwszą, która wprowadziła do Europy mobilne mikropożyczki. Grupa prowadzi działalność w 24 krajach i obsługuje ponad 1,3 milionów klientów na całym świecie.

 

Więcej informacji na naszej stronie: https://www.ferratum.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Start nowej platformy edukacyjnej "Pożyczaj odpowiedzialnie z Ferratum Bank" Finanse, LIFESTYLE - Platforma edukacyjna „Pożyczaj odpowiedzialnie z Ferratum Bank” to kolejne działanie w zakresie odpowiedzialności społecznej Banku. Osią nowej aktywności jest poradnik, wydany pod taką samą nazwą, zawierający mnóstwo praktycznych wskazówek dotyczących zarządzania pieniędzmi.
Hashtagi: #Finanse #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy