Finanse LIFESTYLE

Kontynuacja „Roku korzyści z Toyota Bank” z nową lokatą i polecaniem

Data publikacji: 2016-08-31
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kontynuacja „Roku korzyści z Toyota Bank” z nową lokatą i polecaniem
Kategoria: Finanse, LIFESTYLE

Toyota Bank kontynuuje długofalową kampanię pod hasłem „Rok korzyści z Toyota Bank”. W ramach akcji bank uruchomił nową lokatę Plan Depozytowy na 130 dni ze stałym oprocentowaniem 2,50% w skali roku i rozpoczął dwuetapową promocję – „130 dni z premią” oraz „Polecaj i zarabiaj”.

Kontynuacja „Roku korzyści z Toyota Bank” z nową lokatą i polecaniem Finanse, LIFESTYLE - Toyota Bank kontynuuje długofalową kampanię pod hasłem „Rok korzyści z Toyota Bank”. W ramach akcji bank uruchomił nową lokatę Plan Depozytowy na 130 dni ze stałym oprocentowaniem 2,50% w skali roku i rozpoczął dwuetapową promocję - „130 dni z premią” oraz „Polecaj i zarabiaj”.

Toyota Bank przy współpracy z Agora Performance, kontynuuje długofalową kampanię pod hasłem „Rok korzyści z Toyota Bank”. W ramach akcji bank uruchomił nową lokatę Plan Depozytowy na 130 dni ze stałym oprocentowaniem 2,50% w skali roku i rozpoczął dwuetapową promocję – „130 dni z premią” oraz „Polecaj i zarabiaj”. Nowi oraz dotychczasowi klienci którzy skorzystają z oferty w ramach akcji, będą mogli – dzięki dogodnemu powiązaniu akcji promocyjnych – zarobić nawet 350 zł. Zgłoszenia do promocji można dokonać do końca września br.

 „Rok Korzyści z Toyota Bank” to długofalowa kampania, która swój początek miała na początku 2016 roku i w ramach której, bank nagrodził już wielu jej uczestników. Nowa akcja jak zwykle wiąże się z założeniem Konta Jedynego i założeniem lokaty – tym razem nowego Planu Depozytowego na 130 dni. Dodatkową nowością jest możliwość korzystania z polecania promocji znajomym i zarabiania z Toyota Bank.

Aby przystąpić do pierwszego etapu promocji „130 dni z premią”, należy zarejestrować się na dedykowanej stronie Organizatora: lokata130dni.zpremia.pl, posiadać bądź założyć Konto Jedyne i uruchomić lokatę Plan Depozytowy na 130 dni na minimalną kwotę 10 000 zł. Dotychczasowi posiadacze Konta Jedynego za spełnienie warunków promocji i założenie nowej Lokaty na 130 dni otrzymają premię 50 zł. Nowi klienci po spełnieniu wszystkich warunków, otrzymają natomiast premię w wysokości 100 zł.

Aktywni klienci, którzy założą Konto Jedyne, uruchomią nową Lokatę i ponadto skorzystają z drugiego etapu promocji: „Polecaj i zarabiaj”, otrzymają kolejny pakiet korzyści. Biorąc udział w akcji, uczestnik może polecić udział w promocji aż 5-ciu swoim znajomym, generując specjalny elektroniczny kod w aplikacji konkursowej. Za każdą osobę która skorzysta z akcji w ramach polecenia, uczestnik otrzyma 50 zł premii dodatkowej. Maksymalna wartość bonusów dodatkowych może zatem wynieść aż 250 zł.

– Jak zwykle nasze działania kierujemy do nowych Klientów jak i do tych, którzy są z nami już od dawna. Rozpoczynając kolejną kampanię w ramach „Roku korzyści z Toyota Bank” chcemy przypomnieć Klientom, że długofalowa relacja z nami, po prostu się opłaca i rodzi wiele korzyści na kilku płaszczyznach. Pozyskani dotychczas klienci aktywnie korzystają z naszej oferty, a finał konkursu z pierwszej tegorocznej akcji odbędzie się już we wrześniu. Liczymy, że kolejna kampania okaże się jeszcze większym sukcesem – mówi Dominika Cepek, Marketing Manager w Toyota Bank Polska.

Rozstrzygnięcie Akcji „Lokata” oraz Akcji „Polecaj i zarabiaj” (powiadomienie o zakwalifikowaniu do otrzymania Premii i Premii dodatkowej) nastąpi do dnia 17.01.2017.

Konto Jedyne to rachunek sprzyjający wszystkim zmotoryzowanym, bez względu na wiek czy markę posiadanego samochodu – jest całkowicie darmowy dla osób, które wykonają transakcje kartą na przynajmniej 400 zł w miesiącu. Posiadacze karty wydawanej do Konta Jedynego, otrzymują również od banku darmowy Serwis Medyczny oraz Serwis Moto. Dzięki tym pakietom będą mogli skorzystać m.in. z naprawy pojazdu, holowania czy też pomocy medycznej.

Więcej szczegółów na temat promocji: rokkorzysci.zpremia.pl; lokata130dni.zpremia.pl oraz na temat oferty produktowej Toyota Bank: www.toyotabank.pl.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kontynuacja „Roku korzyści z Toyota Bank” z nową lokatą i polecaniem Finanse, LIFESTYLE - Toyota Bank kontynuuje długofalową kampanię pod hasłem „Rok korzyści z Toyota Bank”. W ramach akcji bank uruchomił nową lokatę Plan Depozytowy na 130 dni ze stałym oprocentowaniem 2,50% w skali roku i rozpoczął dwuetapową promocję - „130 dni z premią” oraz „Polecaj i zarabiaj”.
Hashtagi: #Finanse #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #500+   #bankowość   #BIZNES   #Diagnoza Społeczna   #finanse   #GfK Polonia   #Nationale-Nederlanden   #oszczędności   #polisy   #produkty inwestycyjne   #ubezpieczenia na życie