Wiadomości branżowe

Karta Pekao Visa Infinite wyróżniona prestiżową nagrodą Quality International

Bank Pekao otrzymał tytuł Laureata i Godło QI w kategorii QI Product, w której nagrodzona została prestiżowa karta kredytowa Pekao Visa Infinite. Nagroda ta jest potwierdzeniem, że Bank oferuje swoim klientom produkty najwyższej jakości.

Karta kredytowa Pekao Visa Infinite jest prestiżowym produktem dedykowanym dla Klientów Private Banking  – najbardziej wymagających Klientów Banku ceniących sobie najwyższą jakość usług. Wyróżnia ją  cały pakiet usług przydatnych w podróżach, dzięki czemu ceniona jest przez osoby aktywne i często podróżujące. Klienci zostają objęci ubezpieczeniem od nagłego wypadku za granicą, zgubienia bagażu, czy uszkodzenia sprzętu, a sumy ubezpieczeń są najwyższe w odniesieniu do innych produktów tego typu. Dostępnych jest również wiele przywilejów w najlepszych hotelach świata oraz na wydarzeniach kulturalnych, sportowych i rozrywkowych. Karta zapewnia dostęp do luksusowych saloników na lotniskach. Z posiadania karty Pekao Visa Infinite płyną także dodatkowe korzyści, takie jak pomoc w rezerwacji hotelu czy transportu, dostarczanie upominków, czy pośrednictwo przy zakupie biletów na wszelkiego typu wydarzenia kulturalne oraz sportowe.

Program Najwyższa Jakość Quality International jest największym konkursem jakościowym w Polsce realizowanym pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Bank Pekao SA. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy