Wiadomości branżowe

?Inwestuj i zarabiaj III? z Bankiem BGŻ

W Banku BGŻ trwa promocja programu inwestycyjno-oszczędnościowego „Inwestuj i zarabiaj III”.W trakcie promocji klient może bezpłatnie kupić jednostki uczestnictwa funduszu inwestycyjnego oraz założyć 3–miesięczną lokatę, której oprocentowanie wynosi 4 proc. w skali roku. Promocją objętych jest sześć  funduszy inwestycyjnych zarządzanych przez TFI Union Investment,

W Banku BGŻ trwa promocja programu inwestycyjno-oszczędnościowego ?Inwestuj i zarabiaj III?.

W trakcie promocji klient może bezpłatnie kupić jednostki uczestnictwa funduszu inwestycyjnego oraz założyć 3?miesięczną lokatę, której oprocentowanie wynosi 4 proc. w skali roku. Promocją objętych jest sześć  funduszy inwestycyjnych zarządzanych przez TFI Union Investment, zróżnicowanych pod względem ryzyka. Inwestowane środki muszą być podzielone pomiędzy fundusz i lokatę w proporcji 2:1. Minimalna kwota inwestycji to tylko 3 000 zł.

? Nasza propozycja daje gwarancję pewnego zysku z lokaty i jednocześnie jest szansą na zdobycie ponadprzeciętnych dochodów z części ulokowanej w funduszach inwestycyjnych. Dodatkowym atutem oferty jest fakt, że klienci inwestujący w fundusze nie ponoszą opłat za nabycie jednostek uczestnictwa ? powiedziała Iwona Markiewicz-Zaleta, zastępca dyrektora Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej w Banku BGŻ.

Z oferty można skorzystać w każdym z blisko 400 oddziałów Banku BGŻ.


dostarczył infoWire.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy