Biznes Gospodarka

Gala Outsourcing Stars i BSS Forum w łódzkiej hali EXPO

24 stycznia w łódzkiej hali EXPO odbędzie się trzecia edycja BSS Forum oraz szósta Gala Outsourcing

Data publikacji: 2019-01-15
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Gala Outsourcing Stars i BSS Forum w łódzkiej hali EXPO
Kategoria: BIZNES, Gospodarka

24 stycznia w łódzkiej hali EXPO odbędzie się trzecia edycja BSS Forum oraz szósta Gala Outsourcing stars

Gala Outsourcing Stars i BSS Forum w łódzkiej hali EXPO BIZNES, Gospodarka - 24 stycznia w łódzkiej hali EXPO odbędzie się trzecia edycja BSS Forum oraz szósta Gala Outsourcing stars

Gala Outsourcing Stars i BSS Forum w łódzkiej hali EXPO

Już 24 stycznia w łódzkiej hali EXPO odbędzie się trzecia edycja BSS Forum – międzynarodowe wydarzenie, którego uczestnicy będą dyskutować o najważniejszych wyzwaniach, trendach oraz zagrożeniach, z którymi branża nowoczesnych usług dla biznesu zetknie się w najbliższym roku. Spotkaniu towarzyszyć będzie 6. Gala Outsourcing Stars, gdzie wyróżnione zostaną najszybciej rozwijające się firmy outsourcingowe oraz instytucje z bezpośredniego otoczenia tego sektora.

Forum BSS to trzy sesje tematyczne, w tym warsztaty, w których wezmą udział uczestnicy z kilkunastu europejskich krajów. Motywami przewodnimi tegorocznej edycji będą zagadnienia z zakresu HR, obszaru operacyjnego oraz praktyczne warsztaty. Zaproszeni prelegenci w trakcie licznych paneli dyskusyjnych poruszą m.in. takie kwestie jak Employer Branding, Process Excellence, Strategia Gier w Zarządzaniu, Sprzedaż czy Robotyzacja.

Forum zakończy 6. Gala Outsourcing Stars, która jest jedynym niekomercyjnym konkursem z sektora nowoczesnych usług dla biznesu. W plebiscycie tym nagrodzone zostaną firmy z sektora BSS, które mogą pochwalić się wyjątkowym rozwojem operacyjnym oraz instytucje z bezpośredniego otoczenia usług
dla biznesu.

Zdecydowanym atutem wydarzenia będzie dostępny dla wszystkich gości BSS Forum, system Event Tiger – platforma do umawiania spotkań między uczestnikami. To doskonała okazja dla nawiązania nowych relacji biznesowych, a także zdobycia inspiracji dla nowych działań w branży.

Łódź jest jednym z pięciu największych centrów BPO w kraju. Oznacza to, że wielkie międzynarodowe firmy chętnie zlecają wybrane procesy biznesowe zewnętrznym podmiotom, które działają właśnie w tym mieście. Dlaczego? Tym, co najbardziej wielkie korporacje przyciąga do Łodzi, to jej potencjał akademicki. Uczelnie doskonale zdają sobie sprawę z dynamicznego rozwoju sektora i starają się przygotowywać studentów właśnie pod kątem oczekiwań tego rynku. Dlatego też na wielu kierunkach realizowane są m.in. programy przy ścisłej współpracy z biznesem.

A to już wiesz?  Niskie ceny produktów nie wystarczą do udanej ekspansji zagranicznej. Polskie firmy muszą stawiać na wiedzę i nowe rynki

Gospodarzem wydarzenia będzie nowoczesna hala targowo-wystawiennicza EXPO, ulokowana w samym centrum Łodzi. Prezes obiektu, Anna Adamska-Makowska, cieszy się, że organizatorzy eventu wybrali właśnie to miejsce na siedzibę 3. Edycji BSS Forum – Jesteśmy przekonani, że wybór naszej hali na miejsce tak istotnego wydarzenia nie jest przypadkowy. Nasza hala wyróżnia się idealną lokalizacją dla dużych spotkań biznesowych – ścisłe centrum Polski, dobra komunikacja z resztą dużych ośrodków miejskich oraz rozbudowana baza hotelowa skupiona w sercu miasta. To wszystko czyni nasz obiekt właściwym miejscem na organizację Forum oraz Gali Outsourcing Stars. Dodatkowymi walorami EXPO Łódź, które dobrze wkomponują się w charakter tego wydarzenia, będą nowoczesny design budynku i jego wyjątkowa funkcjonalność – dodaje prezes Adamska-Makowska.

Expo Łódź to nowoczesny wielofunkcyjny obiekt targowo-eventowy, zlokalizowany w centrum Łodzi, doskonale skomunikowany z głównymi atrakcjami miasta i dworców. Expo Łódź to 13117 m2 całkowitej powierzchni, w tym: 5.700 m2 – hali wystawienniczo-eventowej, Dodatkowo w obiekcie znajdują się 4 sale konferencyjne (które można połączyć w jedną dużą salę o powierzchni 400 m2) i aula przeznaczona na 459 osób, wraz z dużym foyer (400m2). Sale wraz z aulą wyposażone są w rzutniki multimedialne oraz wbudowany system nagłośnieniowy. Obiekt dysponuje również stanowiskami dla tłumaczy symultanicznych.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Gala Outsourcing Stars i BSS Forum w łódzkiej hali EXPO BIZNES, Gospodarka - 24 stycznia w łódzkiej hali EXPO odbędzie się trzecia edycja BSS Forum oraz szósta Gala Outsourcing stars
Hashtagi: #BIZNES #Gospodarka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy