Finanse LIFESTYLE

CUK.pl i atrakcyjne trio ubezpieczeniowe

Data publikacji: 2019-11-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: CUK.pl i atrakcyjne trio ubezpieczeniowe
Kategoria: Finanse, LIFESTYLE

W listopadzie, na stronie cuk.pl, możemy znaleźć aż 3 Produkty Miesiąca.Takie oferty, to świetna okazja na to, żeby zaopatrzyć się w pożądane ubezpieczenie w unikatowej cenie i przekonać się jak sprawdzają się także u nas.

CUK.pl i atrakcyjne trio ubezpieczeniowe Finanse, LIFESTYLE - W listopadzie, na stronie cuk.pl, możemy znaleźć aż 3 Produkty Miesiąca.Takie oferty, to świetna okazja na to, żeby zaopatrzyć się w pożądane ubezpieczenie w unikatowej cenie i przekonać się jak sprawdzają się także u nas.

W każdym miesiącu, multiagencja CUK Ubezpieczenia proponuje bardzo korzystne promocje.W listopadzie, na stronie cuk.pl, możemy znaleźć aż trzy Produkty Miesiąca z kategorii polis komunikacyjnych, majątkowych oraz osobowych. Takie oferty, to świetna okazja na to, żeby zaopatrzyć się w pożądane ubezpieczenie w unikatowej cenie i przekonać się jak sprawdzają się także u nas.

Ubezpieczenie komunikacyjne

Pierwszy z Produktów Miesiąca powstał we współpracy z towarzystwem Link4. Umożliwia
on ubezpieczenie swojego pojazdu, a także dokupienie dodatkowej pomocy po kradzieży auta
za jedyne 9,99 zł. Ta oferta obowiązuje zarówno w przypadku kupna samego OC, jak i pakietu OC+AC. Dodatkowo ten Produkt Miesiąca wiąże się z pewnymi udogodnieniami. – „W standardowym pakiecie OC każdy klient otrzyma pomoc od ubezpieczyciela. W przypadku, jeśli auto ulegnie usterce, mamy gwarantowaną naprawę na miejscu lub holowanie. W skład pakietu wchodzi także wymiana koła,
 a w razie większych zniszczeń lub kradzieży – otrzymamy za darmo auto zastępcze na okres trzech dni” – mówi Maciej Kuczwalski, ekspert multiagencji CUK Ubezpieczenia.  

Ubezpieczenie domu lub mieszkania

Kolejna listopadowa oferta, to ubezpieczenie domu lub mieszkania. Dzięki promocji stworzonej przez CUK i InterRisk, polisę można nabyć 25% taniej niż zwykle. W promocję wliczają się dwa warianty. – „Jedna z naszych propozycji, to ubezpieczenie Dom MAX. W tym pakiecie znajduje się formuła all risk, a także home assistance. Ubezpieczeniem możemy objąć nie tylko sam dom/mieszkanie, ale także garaż, podjazd, domek letniskowy, czy nawet takie rzeczy jak nagrobek oraz drzewa i krzewy na naszej posesji. Dodatkowo, całkowicie za darmo, dorzucamy pakiet polis podróżnych, a także możliwość skorzystania z samochodu zastępczego. A to wszystko przy zakupie jednego, znacznie tańszego pakietu” – komentuje ekspert multiagencji CUK Ubezpieczenia.

Ubezpieczenie NNW

Trzecim produktem z listopadowej oferty jest 50% zniżki na ubezpieczenie NNW Plus w towarzystwie ubezpieczeniowym TUZ. – „To ubezpieczenie ma na celu kompleksową ochronę w razie następstw nieszczęśliwych wypadków. Taką polisą możemy objąć nawet pięcioosobową rodzinę mieszkającą pod jednym dachem. De facto ponosimy jednorazowy koszt i od tego momentu nasi bliscy będą chronieni całodobowym NNW przez pełne dwanaście miesięcy. Choć ubezpieczenie tego typu obejmuje dzieci, to niestety w przypadku osób po 70 roku życia, wykupienie takiej polisy nie jest możliwe” – zaznacza Maciej Kuczwalski, ekspert multiagencji CUK Ubezpieczenia. Jeśli będzie miał miejsce niefortunny wypadek, ubezpieczyciel pokryje ewentualne koszty leczenia, a w razie, jeśli będziemy wymagali dłuższej hospitalizacji – otrzymamy świadczenia szpitalne. W przypadku, jeśli w następstwie nieszczęśliwego wypadku, osoba ubezpieczona poniosłaby śmierć, jej bliscy będą mieli prawo do ubiegania się o odszkodowanie.

 – „Co miesiąc staramy się oferować ciekawe produkty w okazyjnej cenie. Zależy nam na tym, żeby każdy kto zastanawia się nad nową, dotychczas nieznaną mu polisą, mógł kupić ją w promocyjnej cenie. To trochę taki okres próbny dla ubezpieczenia. Dzięki temu, nasi klienci mogą przekonać się, czy dane ubezpieczenie im odpowiada i czy chcą je dalej kontynuować. Więcej o Produktach Miesiąca można dowiedzieć się w naszych punktach, placówkach, na infolinii, stronie cuk.pl, a także na Facebooku, gdzie ogłaszamy nową ofertę na samym początku miesiąca” – informuje Maciej Kuczwalski, ekspert multiagencji CUK Ubezpieczenia.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
CUK.pl i atrakcyjne trio ubezpieczeniowe Finanse, LIFESTYLE - W listopadzie, na stronie cuk.pl, możemy znaleźć aż 3 Produkty Miesiąca.Takie oferty, to świetna okazja na to, żeby zaopatrzyć się w pożądane ubezpieczenie w unikatowej cenie i przekonać się jak sprawdzają się także u nas.
Hashtagi: #Finanse #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #finanse   #LIFESTYLE