Wiadomości branżowe

Bank BGŻ na targach AGROTECH

Bank BGŻ weźmie udział w XXI Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH, które odbędą się od 27 do 29 marca 2015 r. w Kielcach.– Targi są doskonałą okazją do zaprezentowania szerokiej oferty dedykowanej segmentowi agrobiznesu oraz do spotkania się ze swoimi partnerami biznesowymi jak i przyszłymi klientami. Dla banku to dobra okazja by porozmawiać z rolnikami m.in. o tym, jak

Bank BGŻ weźmie udział w XXI Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH, które odbędą się od 27 do 29 marca 2015 r. w Kielcach.

? Targi są doskonałą okazją do zaprezentowania szerokiej oferty dedykowanej segmentowi agrobiznesu oraz do spotkania się ze swoimi partnerami biznesowymi jak i przyszłymi klientami. Dla banku to dobra okazja by porozmawiać z rolnikami m.in. o tym, jak najlepiej sfinansować działalność rolniczą, jak zagospodarować pieniądze płynące z dopłat w ramach nowego PROW na lata 2014 ? 2020 lub jak najkorzystniej ubezpieczyć uprawy w zmiennym pogodowo okresie wiosennym ? powiedział Maciej Piskorski, dyrektor Departamentu Produktów Agro w Banku BGŻ. Bank zaprezentuje swoją ofertę na stoisku nr 16 w hali K. Osoby odwiedzające będą mogły wziąć udział w specjalnym konkursie z nagrodami ? dodał Maciej Piskorski.

Ponad 60 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej, 700 wystawców z kilkunastu krajów, 58 tysięcy zwiedzających, setki wielkich maszyn i bezkonkurencyjnych ofert ? jak zapowiadają organizatorzy, to ma być rekordowa pod każdym względem edycja targów. Od lat, to zdecydowanie największe targi rolnicze w halach w Polsce i najważniejsze wydarzenie w środowisku rolniczym. 

Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH co roku odwiedzają również przedstawiciele najważniejszych instytucji państwowych, a wśród nich Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Prestiż wystawy podkreślają towarzyszące targom wydarzenia m.in. wręczenie Pucharu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, prestiżowej statuetki Maszyna Rolnicza Roku, Tractor of The Year czy Krajowy Finał Olimpiady Młodych Producentów Rolnych oraz skierowane do wszystkich zwiedzających specjalistyczne konferencje i szkolenia.


dostarczył infoWire.pl

A to już wiesz?  Pierwsze pieniądze z tarczy finansowej płyną do przedsiębiorców. Wnioski o wsparcie dostępne w bankowości internetowej

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy