Wiadomości branżowe

Bank BGŻ częstuje owocami pracy swoich klientów

W nadchodzącym miesiącu wszystkie osoby odwiedzające oddziały Banku BGŻ będą mogły poczęstować się jabłkami pochodzącymi z upraw należących do klientów Banku. - Solidaryzując się z naszymi klientami objętymi rosyjskim embargo, ogłaszamy nadchodzące tygodnie czasem promocji polskich jabłek. W ten symboliczny sposób chcemy pokazać, że wspieramy naszych

W nadchodzącym miesiącu wszystkie osoby odwiedzające oddziały Banku BGŻ będą mogły poczęstować się jabłkami pochodzącymi z upraw należących do klientów Banku. 
– Solidaryzując się z naszymi klientami objętymi rosyjskim embargo, ogłaszamy nadchodzące tygodnie czasem promocji polskich jabłek. W ten symboliczny sposób chcemy pokazać, że wspieramy naszych klientów – producentów jabłek i częstujemy ?owocami pracy naszych klientów? w blisko 400 oddziałach na terenie całego kraju -powiedział Maciej Piskorski, dyrektor Departamentu Produktów Agro.
Bank BGŻ jest instytucją z wieloletnią tradycją i doświadczeniem na rynku. Swoich klientów z branży agro wspierał już w 2005 roku, podczas nałożonego przez Rosję trzyletniego embargo na owoce i warzywa z Polski. 
Na podstawie dotychczasowych doświadczeń w Banku zostały wypracowane procedury działania w takich przypadkach. Doradcy są gotowi do kontaktów z klientami, także w przypadku ewentualnych trudności, w celu wspólnego wypracowania właściwych, akceptowalnych dla obu stron rozwiązań. 
– Potwierdzamy nasze otwarte podejście do klientów i niezmienną deklarację w zakresie współpracy z nimi, również w trudnych czasach. Wierzymy, że dzięki  naszej ścisłej współpracy, będziemy w stanie wspólnie zmierzyć się z nie pierwszym, przecież kryzysem w branży rolnej – dodał M.Piskorski.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Bank BGŻ. Dostarczył
A to już wiesz?  Cyfryzacja państwa nabiera rozpędu. Operatorzy telekomunikacyjni podłączą do szybkiego internetu 1,3 mln gospodarstw domowych i 10 tys. szkół

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy